0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
Friendly Club Matches
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Tottenham Hotspur
inprogress
۲۱:۳۰
Walsall FC
۰
۱
Aston Villa
inprogress
۲۲:۰۰
Besiktas JK
۰
۱
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۲۰:۰۰
Sporting Clube de Portugal
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
UE Olot
۱
۱
Girona FC
Finished
۲۰:۳۰
KAA Gent
۰
۱
OSC Lille
inprogress
۲۱:۰۰
Club Brugge KV
۳
۰
Norwich City FC
Finished
۲۰:۰۰
FC Red Bull Salzburg
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۹:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۲
Kryvbas Krivyi
Finished
۱۹:۰۰
Dynamo Kiev
۱
۰
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۹:۳۰
SV Leobendorf
۲
۱
SV Donau
Finished
۲۰:۳۰
Cork City FC
۰
۰
Stoke City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Udinese Calcio
۴
۱
NK Istra 1961 Pula
Finished
۲۰:۳۰
Liege FC
۳
۲
Heur Tongeren
Finished
۲۰:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۵
۲
VfR Mannheim
Finished
۲۰:۰۰
Ossett United
۰
۱
Curzon Ashton
inprogress
۲۲:۱۵
FC Erzgebirge Aue
۱
۱
Borussia Dortmund
Finished
۱۹:۳۰
Hamburger SV II
۱
۱
Eimsbutteler TV
inprogress
۲۱:۰۰
FC Volendam
۱
۰
Al-Shamal
Finished
۱۷:۳۰
RSV Eintracht 1949
۱
۰
Luckenwalde
Finished
۲۰:۰۰
FC Rukh Lviv
۱
۲
Sabah FC
Finished
۱۹:۰۰
Racing Santander
۰
۰
Alaves
Finished
۲۰:۳۰
SC Amiens
۲
۳
Francs Borains
Finished
۱۷:۳۰
Bamber Bridge
۰
۱
Preston North End FC
inprogress
۲۱:۳۰
SC St Tonis 11/20
۲
۲
KFC Uerdingen 05
inprogress
۲۱:۰۰
NAC Breda
۱
۰
FC Eindhoven
inprogress
۲۱:۰۰
Omonia FC Aradippou
۲
۲
AEL Limassol
Finished
۱۹:۰۰
Avro FC
۰
۰
Guiseley
inprogress
۲۲:۱۵
Austria Klagenfurt
۳
۲
DSV Leoben
Finished
۱۷:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۲۰:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۳
SSV Ulm
Finished
۱۹:۳۰
KSK Heist
۰
۱
KV Mechelen
inprogress
۲۱:۰۰
BVSC Zuglo
۱
۰
Ivancsa Kse
Finished
۱۱:۳۰
Racing Genk
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۳:۳۰
AEK Larnaca
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۹:۳۰
Solihull Moors
۰
۱
Birmingham City FC
inprogress
۲۱:۳۰
Granada CF
۱
۱
Orlando Pirates
Finished
۲۰:۳۰
MTV Wolfenbuettel
۳
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۰:۳۰
Opatija
۲
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۱:۰۰
Elite 3000 Helsingor
۳
۱
FA 2000
Finished
۱۹:۰۰
FC Ajka
۳
۱
Veszprem FC
Finished
۱۱:۳۰
TSV Hartberg
۲
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۸:۳۰
FK Smederevo
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۱۸:۰۰
BSG Wismut Gera
۰
۱
Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۰۰
Neratovice Byskovice
۰
۲
FK Admira Praha
Finished
۲۰:۰۰
Hannover 96 II
۱
۲
Kickers Emden
Finished
۲۰:۳۰
SV Schermbeck
۲
۲
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۲۰:۳۰
Metropolitan Police FC
۰
۱
AFC Wimbledon
inprogress
۲۱:۴۵
Levante B
۱
۰
Castellon
Finished
۲۰:۳۰
SSVg Velbert
۱
۱
Wuppertaler SV Borussia
inprogress
۲۱:۰۰
Sloga Doboj
۱
۱
Mladost Novi Sad
Finished
۲۰:۰۰
Meyrin
۰
۲
Servette II
inprogress
۲۱:۳۰
Sanjoanense
۰
۰
Tirsense
Finished
۱۳:۰۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnik Bijeljina
Finished
۲۰:۰۰
CS Dacia Mioveni
۱
۰
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۱:۰۰
1.fc Bruchsal
۰
۲
FC Astoria Walldorf
Finished
۲۰:۰۰
SSG Bergisch Gladbach
۰
۱
Viktoria Koln 1904
Finished
۲۰:۰۰
Lichtenberg 47
۰
۳
Hertha Zehlendorf
Finished
۲۰:۳۰
KV Kortrijk
۵
۰
SC Amiens
Finished
۱۹:۳۰
FK Hodonín
۱
۲
OFK Malzenice
Finished
۱۸:۳۰
Chateaubriant
۲
۳
Angers SCO
Finished
۱۸:۳۰
ND Gorica
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۹:۰۰
Grazer AK 1902
۳
۱
NK Sibenik
Finished
۱۹:۳۰
Croatia Berlin
۰
۰
Berliner AK 07
inprogress
۲۰:۰۰
Holstebro
۲
۵
Thisted FC
Finished
۲۰:۰۰
Cartusia Kartuzy
۲
۱
Gedania Gdansk
inprogress
۲۰:۳۰
Whitby Town
۱
۰
York City FC
inprogress
۲۱:۳۰
FK Banik Most - Sous
۱
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۸:۳۰
Polonia Sroda Slaska
۳
۰
Rokita Brzeg Dolny
Finished
۲۰:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۱
۰
AKS 1947 Busko-Zdroj
Finished
۱۸:۳۰
MOL Fehervar FC
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۲:۰۰
Campionii FC Arges
۲
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۴:۰۰
SSC Venezia
۷
۰
Vicenza
Finished
۱۹:۰۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۱
۲
Beitar Jerusalem
Finished
۱۱:۳۰
SV Werder Bremen II
۴
۲
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۸:۰۰
CSM Focsani
۱
۰
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۸:۳۰
SK Petrin Plzen
۳
۳
FK Pribram
Finished
۱۸:۳۰
FK Trajal
۲
۱
Belasica Strumica
Finished
۱۹:۰۰
Bansko
۷
۲
SFK Vrchovina
Finished
۱۹:۰۰
FK Pelister
۲
۲
FK Sileks
Finished
۱۹:۰۰
MSK Fomat Martin
۰
۳
FC Hlucin
Finished
۱۹:۰۰
Zbrojovka Brno B
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۹:۰۰
SK Kladno
۳
۰
Aritma Praha
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovan Rosice
۳
۱
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۹:۳۰
FC Slovacko B
۵
۲
FC Strani
Finished
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۲
۴
FK Teplice B
Finished
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۵
۲
FC Vsetin
Finished
۱۹:۳۰
FK Radnicki Zrenjanin
۰
۶
OFK Vrsac
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Serie A
Corinthians Paulista
۲
۱
Criciuma EC
Finished
۰۳:۳۰
EC Juventude
۱
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL League One
Chattanooga Red Wolves
۰
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Goiano 2
Anapolina
۱
۱
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۱۵
Deportivo La Guaira
۰
۰
Caracas FC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۰
۲
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL League Two
Houston FC
۳
۳
Twin City Toucans
Finished
۰۳:۳۰
China
FA Cup
Zhejiang Professional FC
۱
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۰۵
Tianjin Jinmen Tigers
۴
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
Wuxi Wugou
۱
۳
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Qingdao West Coast FC
۰
۴
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۳:۳۰
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۳۰
Henan FC
۱
۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao Hainiu
۰
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۵:۳۰
Europe
UEFA Champions League Qualification
FC Dinamo Batumi
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۲۰:۳۰
Larne
۰
۰
Rigas Futbola Skola
inprogress
۲۲:۳۰
KF Egnatia
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۲:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۸:۳۰
FC Differdange 03
۰
۰
KI Klaksvík
Finished
۲۰:۳۰
CS Petrocub
۱
۰
Ordabasy Shymkent
Finished
۲۰:۳۰
World
Friendly International Matches U23
France U23
-
-
Japan U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۵
Europe
UEFA U19 Championship Women
Serbia U19 (W)
۱
۱
England U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۶
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Wanderers
۱
۱
Deportes Recoleta
Finished
۰۱:۰۰
South America
Copa Sudamericana
Huachipato
۲
۳
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Rosario Central
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Colombia
Primera A
Deportivo Cali
۰
۲
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۵۰
Envigado
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
Crusaders FC
۰
۰
Caernarfon Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
B36 Torshavn
۰
۱
FK Auda
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
FA Cup
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۳
۲
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۵
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Kuala Lumpur FA U23
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۳:۰۰
Kuching City U23
۰
۱
Kelantan U23
Finished
۱۱:۴۵
Selangor FC II
۶
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۲:۳۰
Mexico
U23 League
Toluca U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Necaxa U23
۷
۱
Monterrey U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۱
۰
Club America U23
Finished
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۳
۰
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۱
Central Cordoba Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Rivadavia Reserves
۰
۱
Rosario Central Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۰
۰
Banfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۰
۱
CA Belgrano Cordoba Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۱
CA Independiente Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Cearense U20
Iguatu U20
۱
۱
FC Acopiara U20
Finished
۰۱:۳۰
Santa Cruz CE U20
۱
۰
Rio Branco AC U20
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Cearense U20
۰
۰
Alianca CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Vietnam
U21 Championship
Lam Dong U21
۲
۰
Sanna Khanh Hoa U21
Finished
۱۰:۳۰
Tay Ninh U21
۰
۱
Binh Phouc U21
Finished
۱۲:۳۰
Can Tho U21
۰
۲
Long An U21
Finished
۱۳:۳۰
Dak Lak U21
۴
۰
Tay Nguyen U21
Finished
۱۰:۰۰
Quang Nam U21
۳
۰
Phu Yen U21
Finished
۱۲:۰۰
Thanh Hoa U21
-
-
Thua Thien Hue U21
Finished
۱۲:۰۰
Cong An Nhan Dan U21
۲
۰
Luxury Ha Long U21
Finished
۱۲:۰۰
Ha Noi FC U21
۷
۰
Dao Ha U21
Finished
۱۲:۰۰
Tien Giang U21
۰
۶
Dong Thap U21
Finished
۱۱:۰۰
World
Friendly International Matches Women
USA (W)
۰
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۳:۰۰
El Salvador (W)
۳
۰
Peru (W)
Finished
۰۵:۰۰
Finland
Ykkosliiga
PK-35 Helsinki
۲
۱
FF Jaro
Finished
۱۹:۰۰
Jarvenpaan Palloseura
۱
۱
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۲
FC TPS Turku
Finished
۱۹:۰۰
KäPa/PuLe
۱
۴
Jippo Joensuu
Finished
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۲
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
Mexico
LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۲
۲
Leon
Finished
۰۶:۳۰
Pachuca CF
۲
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۰
Gallos Blancos Queretaro
۰
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
Cruz Azul
۳
۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۶:۳۵
New Zealand
Northern Premier League
Auckland City
۲
۲
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Defensores de Belgrano Reserves
۱
۲
Temperley Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Atletico Camioneros Reserves
۲
۴
Talleres Remedios Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Canuelas FC Reserves
۲
۰
Sacachispas Reserves
inprogress
۲۱:۰۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۳
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Club Comunicaciones Reserves
۰
۱
CS Dock Sud Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Ecuador
Serie B
Cuniburo
-
-
Manta FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guayaquil City
-
-
San Antonio FC Cotacachi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FC Taraz
۰
۱
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۰
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۷:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۲
۱
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Japan
Emperor Cup
Japan Soccer College
۰
۳
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
Colombia
Regional League
Envigado FC Reserves
۲
۲
Soccer Law
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
۱
۰
Leones Reserves
Finished
۱۸:۳۰
India
Mizoram Premier League
Chanmari FC
۲
۰
Chawnpui
Finished
۱۳:۳۰
Malawi
Super League
Creck SC
۱
۲
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Catarinense 2
CA Carlos Renaux
-
-
Blumenau EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
12 de Octubre de San Domingo
۰
۰
Capitan Figari de Lambare
inprogress
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۵
۳
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Koln (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۵:۳۰
GKS Katowice (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Dunbar Rovers FC
۳
۴
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۳۰
Scotland
League Cup
FC Edinburgh
۰
۰
Clyde FC
inprogress
۲۲:۱۵
Finland
Kolmonen
FF Jaro II
۱
۱
VPS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
LPK
۱
۱
Kyparamaki Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Sao Paulo FC U20
۲
۱
Atletico Goianiense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۰
۰
Fluminense RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
America MG U20
۰
۰
SC Internacional RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
Corinthians U20
۰
۱
Flamengo RJ U20
inprogress
۲۲:۰۰
Athletico Paranaense U20
۳
۱
Goias EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۲
Edgeworth Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Australia
New South Wales Cup
Rockdale Ilinden FC
۵
۰
NWS Spirit FC
Finished
۱۳:۰۰
Gambia
Division 2
Gambia Ports Authority
۱
۲
Gambian Dutch Lions
Finished
۲۰:۰۰
Uruguay
Reserve League
Boston River Reserves
۱
۵
Albion Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Kyrgyzstan
Cup
FC Talant
۱
۰
Muras United FC
Finished
۱۶:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۲
۱
OPS Oulu
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
۷
۱
EBK
Finished
۱۹:۰۰
Tampere United
۳
۰
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۳۰
FC Honka
۱
۴
VJS Vantaa
Finished
۱۹:۰۰
Iceland
Fotbolti.net Cup
Kari Akranes
۰
۰
Magni
inprogress
۲۱:۳۰
Haukar Hafnarfjordur
۲
۱
Volsungur
inprogress
۲۱:۳۰
Mali
League Women
AS Mande (W)
۰
۰
USFAS (W)
Finished
۱۹:۳۰
AS Police Bamako (W)
۰
۲
Amazones C5 (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca 2
Audax Rio RJ
۰
۱
America RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
۱
۰
3B Sport AM (W)
Finished
۰۳:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Phong Phu Ha Nam (W)
۳
۰
Son La (W)
Finished
۱۳:۰۰
Ha Noi II (W)
۰
۱
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۵
۱
JaPS II
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
U19 League
HK/Ymir U19
۳
۰
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
inprogress
۲۱:۳۰
Breidablik/Augn/Smari U19
۱
۱
Fylkir / Ellidi U19
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women
SC Internacional U20 (W)
۰
۰
Minas Brasilia DF U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Myanmar
National League Women
Shan United (W)
۱
۲
Ayeyawady United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Indonesia U19
۶
۰
Philippines U19
Finished
۱۶:۰۰
East Timor U19
۳
۲
Cambodia U19
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۱۱:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۴
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
2. Division
Jas Qyran
۳
۱
Kaisar Kyzylorda Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
3. Liga
ASK Kadaga
۰
۳
FK RSU
Finished
۲۰:۰۰
Argentina
Regional League
Don Orione
۰
۰
Central Benitez
inprogress
۲۲:۰۰